logo

Jak zaliczyć WYZWANIE ZDOBYWCA?

Zanim nie przedstawimy naszego indywidualnego rozwiązania w postaci dedykowanej aplikacji, poniżej przestawiamy procedurę zaliczania WYZWAŃ ZDOBYWCA.

Po pierwsze, nie zapisuj się na całą serię od razu. WYZWANIA ZDOBYWCA są bezterminowe i jest to nasza stała oferta. Gwarantujemy, że pakietów nie zabraknie.

Pamiętaj, że czas na pokonanie każdego WYZWANIA ZDOBYWCA liczony jest od chwili zapisu i wniesienia opłaty. Jeżeli wniesiesz opłatę w trybie on-line to praktycznie od razu zobaczysz siebie na liście jako aktywnego uczestnika. Jeżeli wybierzesz opcję płatności przelewem tradycyjnym, to zwykle musi minąć od 24 do 48 godzin zanim aktywujemy Cię na liście. Nie oznacza to, że musisz czekać ze startem. Po dokonaniu przelewu możesz zakładać swoje ulubione obuwie sportowe i zacząć zbierać kilometry.

Procedura zliczenia. Co zrobić jak już pokonam wyzwanie?

  • > wykonaj zrzut ekranu z Twojej aplikacji pokazujący sumę przebytych kilometrów w danym przedziale czasowym, zgodnie z wymaganiami każdego z WYZWAŃ ZDOBYWCA,
  • > jeżeli Twoja aplikacja nie pokazuje sumarycznego zestawienia przebytych kilometrów w danym okresie – prześlij nam screeny pokazujące Twoją aktywność w poszczególnych dniach,
  • > jeżeli nie używasz aplikacji, możesz nam przesłać zdjęcie zegarka biegowego,
  • > jeżeli nie używasz aplikacja ani zegarka, możesz wysłać nam Twoje notatki ze spisanymi aktywnościami,
  • > powyższe wyślij nam na adres: potwierdzenie(@)biegiwirtualne.com – usuń nawias przed i po znaku @
  • > otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie wpłynięcia Twojego zaliczenia. Czasami może nam to zająć odrobinkę czasu. Prosimy o Twoją cierpliwość.
  • > średnio raz w tygodniu nadajemy medale na adresy pocztowe wskazane w trakcie zapisu na WYZWANIE ZDOBYWCA lub inne biegi przez nas organizowane.